Sklep ze zdrową żywnością w Rymanowie Zdroju. Produkujemy regionalne przyprawy, herbaty, warzywka i musli.
MENU
Jesteś tutaj: O nas

O nas

      Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2009 roku pod nazwą Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne "MATEUSZ" . W ofercie posiadam wycieczki: jednodniowe dla kuracjuszy Uzdrowiska Iwonicz- Zdrój i Rymanów- Zdrój oraz zorganizowane kilkudniowe w kraju i zagranicą, więcej na stronie www.biuromateusz.pl.

      Do dnia dzisiejszego prężnie rozwijam swoją firmę. Efektem jest nowa działalność SMAK NATURY.

      Produkuję unikalne i naturalne przyprawy, herbaty, warzywka wg własnych receptur. Wszystkie produkty są sypane i pakowane ręcznie w Uzdrowisku Iwonicz- Zdrój. Użyte składniki do produkcji są od sprawdzonych dostawców oraz potwierdzone licznymi certyfikatami, bez glutaminianu sodu, konserwantów, barwników, GMO i substancji zapachowych.

      Zamierzam dostarczać moim przyszłym Klientom, szeroką gamę zdrowych, naturalnych produktów bardzo dobrej jakości, po maksymalnie korzystnych cenach. Swoją wiedzę posiadam z zakresu dietetyki oraz doświadczenia zawodowego.

      Produkty można również  kupić w sklepie stacjonarnym w Uzdrowisku Rymanów- Zdrój, ul. Zdrojowa 41. Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą i zrobienia zakupów.